Tomasz Szwed

TRENER BIZNESU. COACH.

Ekspert w zakresie rozwoju osobistego menedżera i sprzedaży.

Pedagog, trener i coach, wykładowca uniwersytecki, dla którego nauczanie innych to wymarzona praca i przyjemność. W swojej 20-letniej karierze szkoleniowca rozwijał uczestników warsztatów w dziedzinie sprzedaży, rozwoju osobistego, szeroko pojętego zarządzania. Biegłość w prowadzeniu szkoleń zapewniają mu nie tylko kompetencje zawodowe trenera, ale też wysoka motywacja do pracy, pomysłowość, uważność na potrzeby klientów i elastyczność. Dzięki tym cechom potrafi wesprzeć klienta w procesie realizowania wyznaczonych celów rozwojowych. Zaglądając do jego terminarza lub na jego salę szkoleniową można odnieść wrażenie, że Tomek urodził się po to, by szkolić.  W pracy warsztatowej charakteryzuje go przede wszystkim swoboda i zapał, którymi po mistrzowsku dzieli się z uczestnikami. Owocem wymiany tej energii jest poczucie naładowania akumulatorów i uśmiech na twarzy każdej osoby opuszczającej salę.

Tomek w trzech słowach to: zapał, pracowitość i zawodowstwo.

Prowadził szkolenia dla pracowników m.in. takich firm jak: PKN ORLEN, PKO BP, GETIN NOBLE BANK, MBANK, HOCHLAND, SOLAR, IMPERIAL TOBACCO, Preem Polska, Hochtief Polska, ITM Polska, Wrigley, Kompania Piwowarska, Amica, Selgros, Browary Żywiec, PLL LOT, IKEA, BRE BANK S.A., BZWBK, Tenecco Automotive Polska, Aquanet, Radmor, Inteva, Volkswagen Polska, ENERGA SA, Polsoft, Krispol, Komputronik, RUCH, MACRO, KARLIK

 

 

tomasz szwed

linia4

Poznaj innych trenerów!

SENSE consulting


ul. św. Michała 43, 61-119 Poznań
tel. / fax: 61 843 26 11
biuro@senseconsulting.pl
NIP 778-14-56-826
REGON 300885673
KRS Nr 0000309859
Wysokość kapitału zakładowego: 66.000 zł

Biuro w Krakowie
ul. Cystersów 20A/19, 31-553 Kraków

Biuro w Katowicach
ul. Mickiewicza 15, p. 503, 40-951 Katowice

Polityka prywatności

Klauzula informacyjnaPOROZMAWIAJMY!
tel. 61 843 26 11DOŁĄCZ DO NAS!


NEWSLETTER


Chcesz być na bieżąco, znać aktualne konkursy, a nie zaglądasz regularnie na naszą stronę? Zapisz się do newslettera SENSE – znajdziesz w nim zawsze porcję świeżych wiadomości!