TRENERZY


Sylwia Michalska-Pyszny

TRENER BIZNESU. COACH.

Ekspert w zakresie zarządzania zespołem i projektem. Psycholog, trener biznesu i coach, który od kilkunastu lat zdobywa doświadczenie we wspieraniu ludzi w ich indywidualnych i zespołowych ścieżkach kariery. Najwięcej pracuje  z dyrektorami i menedżerami różnych sektorów nad skutecznym zarządzaniem pracownikami w oparciu o autorytet i wdrażaniem systemu ocen pracowniczych. Nie sposób wymienić wszystkich obszarów i branż, w których zdobyła doświadczenie. Można jednak powiedzieć jak organizuje czas uczestnikom swoich szkoleń. Niezależnie od tematu jej warsztaty opierają się na zbudowaniu atmosfery, w której uczestnicy mogą się komfortowo uczyć i zapewnieniu takiej dawki wiedzy i ćwiczeń praktycznych, by nikt poczuł, że zmarnował czas. Sylwia to trenerka,  która budzi podziw swoim profesjonalizmem, a jednocześnie przyciąga jak magnes swoją przyjazną aurą i zapałem do pracy.

Sylwia w trzech słowach to: fachowość, wsparcie i towarzyskość.

Szkoliła między innymi dla: AQUAFORM SP. Z O.O. , AQUANET S.A., ARGOS SP. Z O.O., BEROHA POLSKA SP. Z O.O. , CENTRUM TECHNIKI MACRO SP. Z O.O., DECORA S.A., DIF SP. Z O.O., DITZINGER SP. Z O.O. , EL-CAB SP. Z O.O., FHU SANIKA, HANS GROHE SP. Z O.O., INLINE SP. Z O.O. ZPCHR, KREISEL – TECHNIKA BUDOWLANA SP. Z O.O., KUEHNE+NAGEL SP. Z O.O., PHZ I ITH INTREX , PIECOBIOGAZ S.A., RADAWAY SP. Z O.O., REGENERACJA MIEJSKIE SPA, SITECH SP. Z O.O. , SOLAR COMPANY S.A., SOLARIS BUS & COACH SA, TOMA SP. Z O.O., TORFARM SA, ZAKŁADY CHEMICZNE ORGANIKA AZOT S.A., ZARZĄD GEODEZJI I KATASTRU MIEJSKIEGO GEOPOZ W POZNANIU

 

pyszny

 

linia4

 

Poznaj innych trenerów!

 

SENSE consulting


ul. św. Michała 43, 61-119 Poznań
tel. / fax: 61 843 26 11
biuro@senseconsulting.pl
NIP 778-14-56-826
REGON 300885673
KRS Nr 0000309859
Wysokość kapitału zakładowego: 66.000 zł

Biuro w Krakowie
ul. Cystersów 20A/19, 31-553 Kraków

Biuro w Katowicach
ul. Mickiewicza 15, p. 503, 40-951 Katowice

Polityka prywatności

Klauzula informacyjnaPOROZMAWIAJMY!
tel. 61 843 26 11DOŁĄCZ DO NAS!


NEWSLETTER


Chcesz być na bieżąco, znać aktualne konkursy, a nie zaglądasz regularnie na naszą stronę? Zapisz się do newslettera SENSE – znajdziesz w nim zawsze porcję świeżych wiadomości!