TRENERZY


Michał Dziekoński

 

Trener strategiczny programów the Chartered Institute of Marketing i kilku studiów MBA, twórca marketingowych gier strategicznych, także z sektora samochodowego (Renault, Mercedes-Benz, Chevrolet).

Z rynkiem biznesowym związany jest od samego początku kariery zawodowej – pracował przez 15 lat w jednej z firm z Grupy Siemens, gdzie odpowiadał za zarządzanie produktami firmy (biznes plany, przeglądy strategii, zarządzanie ryzykiem strategicznym produktów, współpraca ze sprzedażą i in.)

Posiada dyplomy zarządzania: Akademii Ekonomicznej w Katowicach, the Chartered Institute of Marketing London oraz amerykańskiego programu Marketing Training w Siemens Westinghouse w Orlando (Floryda). Dodatkowo ukończył studia podyplomowe i program szkoleniowy z zarządzania zespołami oraz studia podyplomowe z metod badań marketingowych organizowane przez Uniwersytet Jagielloński i agencję badań rynku CEM. Ukończył także studia MBA w WSB-Polish Open University i Oxford Brookes University oraz Szkołę Strategii Marki SAR.

Michał Dziekoński jest zwolennikiem aktywnych metod szkoleniowych - wykorzystuje w nich autorskie gry strategiczne i narzędzia marketingowe w Excelu. Jest współautorem książek "Wskaźniki marketingowe" oraz "Jak szybko napisać profesjonalny plan marketingowy" - wydanych przez Oficynę Ekonomiczną / Wolters Kluwer oraz szeregu artykułów opublikowanych w czasopismach biznesowych.

Współtworzył także poczytną książkę „E-Marketing” (Wyd. PWN) oraz podręcznik nowoczesnych narzędzi HR – „Learning Battle Cards” (ukazała się nakładem wydawnictwa Wolters Kluwer).

Dziekoński

 

linia4

 

Poznaj innych trenerów!

 

SENSE consulting


ul. św. Michała 43, 61-119 Poznań
tel. / fax: 61 843 26 11
biuro@senseconsulting.pl
NIP 778-14-56-826
REGON 300885673
KRS Nr 0000309859
Wysokość kapitału zakładowego: 66.000 zł

Biuro w Krakowie
ul. Cystersów 20A/19, 31-553 Kraków

Biuro w Katowicach
ul. Mickiewicza 15, p. 503, 40-951 Katowice

Polityka prywatności

Klauzula informacyjnaPOROZMAWIAJMY!
tel. 61 843 26 11DOŁĄCZ DO NAS!


NEWSLETTER


Chcesz być na bieżąco, znać aktualne konkursy, a nie zaglądasz regularnie na naszą stronę? Zapisz się do newslettera SENSE – znajdziesz w nim zawsze porcję świeżych wiadomości!