TRENERZY


Beata Tylus

TRENER BIZNESU, COACH.

trener biznesu, coach, ekspert w zakresie rozwoju kompetencji osobistych. Doświadczony psycholog, trener biznesu i coach, którego prawdziwą pasją jest praca z ludźmi i sposobność do rozwijania w tych relacjach nie tylko innych, ale też siebie. Co odpowiada za zawodowy sukces Beaty? Najprawdopodobniej jej niebywała umiejętność do zjednywania sobie ludzi i zdobywania ich zaufania. To trenerka, do której uczestnicy szkoleń chętnie wracają, by powiedzieć, że po poprzednim spotkaniu odnieśli sukces i by dalej się od niej uczyć. Beata buduje swoje programy szkoleniowe w oparciu o dobrą orientację w biznesie, zdobyte doświadczenie oraz przemyślaną ideę. W jej pracy nie ma miejsca na przypadkowe działania, a do radzenia sobie z zaskakującymi okolicznościami używa mieszanki improwizacji i pewności siebie. Nadrzędnym celem jej warsztatów jest odpowiedź na potrzeby uczestników, dlatego nie ma dla niej kwestii ważniejszej niż bycie w intensywnym i przyjacielskim kontakcie z nimi. Taki trener to skarb – jest nie tylko profesjonalistką, która wie, co robi, ale też robi to tak jak nikt.

Beata w trzech w słowach to: życzliwość, otwartość i mistrzostwo.

Szkoliła między innymi dla: AGRIFIRM, APEXNET, A-TECH, AVANS, AGROVITA, BAŁTYK GAZ, CROWLEY DATA POLAND, CHEMES, CHEMAT, COPI S.A., DEMOS POLSKA, DIGITAL STORY, ELITA MEBLE, FINES, FAKTOR, HARVEST, INTERMARCHE, LEWIATAN HOLDING SA, NEDO, MM STYL, PHOENIX, PREMIUM CONSULTING, SG SYSTEMS, TEB EDUKACJA, WAVIN METALPLAST-BUK, POCZTA POLSKA, INOX, MARCOPOLO DEVELOPMENT, PMC DORADZTWO GOSPODARCZE, COLQUIMICA, TRANSPAK, VILMORIN, EDORADCA, ZMETIS, CYMES, STOWARZYSZENIE LEPSZY ŚWIAT, PROWADZENIE ZAJĘĆ DLA STUDENTÓW UAM I WSB.

 

 

 beata

 

linia4

 

Poznaj innych trenerów!

 

SENSE consulting


ul. św. Michała 43, 61-119 Poznań
tel. / fax: 61 843 26 11
biuro@senseconsulting.pl
NIP 778-14-56-826
REGON 300885673
KRS Nr 0000309859
Wysokość kapitału zakładowego: 66.000 zł

Biuro w Krakowie
ul. Cystersów 20A/19, 31-553 Kraków

Biuro w Katowicach
ul. Mickiewicza 15, p. 503, 40-951 Katowice

Polityka prywatności

Klauzula informacyjnaPOROZMAWIAJMY!
tel. 61 843 26 11DOŁĄCZ DO NAS!


NEWSLETTER


Chcesz być na bieżąco, znać aktualne konkursy, a nie zaglądasz regularnie na naszą stronę? Zapisz się do newslettera SENSE – znajdziesz w nim zawsze porcję świeżych wiadomości!