TRENERZY


Anna Nowak

TRENER BIZNESU, COACH.

Ekspert w zakresie zarządzania i rozwoju umiejętności osobistych.

Doświadczony psycholog, trener biznesu i coach, pasjonatka przekraczania granic, odkrywania niepoznanego i doskonalenia siebie oraz innych. Sukces zawodowy zawdzięcza solidnemu wykształceniu, pracowitości i przekonaniu, że człowiek zawsze może nauczyć się czegoś jeszcze. Każdy rok w życiu Ani to minimum 120 dni szkoleniowych, co oznacza spotkanie z ponad 1700 uczestników. Jej specjalność to szkolenia doskonalące kompetencje miękkie: komunikację, asertywność, radzenie sobie ze stresem, autoprezentację, umiejętność pracy w zespole. Kadrę menedżerską szkoli z umiejętności motywowania, oceniania, rekrutacji pracowników oraz radzenia sobie z trudnymi sytuacjami i rozmowami. To praca z ludźmi daje jej przyjemność, energię i inspirację do kolejnych działań. Ania to chodzący bank pomysłów i poszukiwacz odpowiedzi na nurtujące ją pytania. Na sali szkoleniowej nie boi się pytań i wątpliwości, co pozwala jej wspólnie z uczestnikami docierać do odpowiedzi na ich wątpliwości i pomysłów na realizację ich celów. Ania to ekspert na wagę złota, od niej przyjemnie się uczyć.

Trzy słowa najlepiej opisujące ją to: doświadczenie, profesjonalizm, wsparcie.

Szkoliła między innymi dla: AGROBEX SP. Z O.O., BIAFORM S.A., ZMP BIEGUN SP.J., BIMS PLUS  GRUPA KAPITAŁOWA, BZ WBK, CEHAVE PASZE  SP. Z O.O., CHIC ESMOKINGWORLD, CNOS VILMORIN SP. Z O.O., CREANDI, GOSPODARCZY BANK SPÓŁDZIELCZY, DGA KANCELARIA SP. Z O.O., IBM POLSKA, ITM BAZA POZNAŃSKA SP. Z O.O., MARTIN BAUER POLSKA SP. Z O.O., MESSER POLSKA SP. Z O.O., MICROPLAN POLSKA SP. Z O.O., NEPTIS S.A., P.R.E.S.C.O. SP.  Z O.O., POLCHEM SP. Z O.O., PHILIPS LIGHTING POLAND SP. Z O.O., PRIMESOFT POLSKA, PZU S.A, PWN PL SP. Z O.O., SKOK IM. STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO, TEB EDUKACJA SP. Z O.O., TUBES INTERNATIONAL SP. Z O.O., SWEDWOOD POLAND SP. Z O.O., VICTORIA CYMES SP. Z O.O.

 

nowak

linia4

Poznaj innych trenerów!

SENSE consulting


ul. św. Michała 43, 61-119 Poznań
tel. / fax: 61 843 26 11
biuro@senseconsulting.pl
NIP 778-14-56-826
REGON 300885673
KRS Nr 0000309859
Wysokość kapitału zakładowego: 66.000 zł

Biuro w Krakowie
ul. Cystersów 20A/19, 31-553 Kraków

Biuro w Katowicach
ul. Mickiewicza 15, p. 503, 40-951 Katowice

Polityka prywatności

Klauzula informacyjnaPOROZMAWIAJMY!
tel. 61 843 26 11DOŁĄCZ DO NAS!


NEWSLETTER


Chcesz być na bieżąco, znać aktualne konkursy, a nie zaglądasz regularnie na naszą stronę? Zapisz się do newslettera SENSE – znajdziesz w nim zawsze porcję świeżych wiadomości!