SENSE ROZWÓJ TO NASZA ODPOWIEDŹ NA DĄŻENIE LUDZI - PRACOWNIKÓW, PRZEDSIĘBIORCÓW I MENEDŻERÓW DO SAMOREALIZACJI I ROZWOJU.

Naszym zadaniem jest świadczenie wysokiej jakości usług w zakresie tworzenia i wdrażania programów rozwojowych oraz zapewniania indywidualnych narzędzi wsparcia z perspektywy rozwoju osobistego, zespołów i całej organizacji. SENSE rozwój powstało jako połączenie naszych własnych pomysłów, marzeń, kompetencji i doświadczenia z potrzebami naszych Klientów.

SENSE rozwój to jedna z trzech marek zespołu SENSE consulting. Poznaj pozostałe dwie:

praca dot

Dzięki synergii trzech marek SENSE możemy świadczyć swoim Klientom kompleksową i fachową pomoc zarówno w zakresie zatrudniania i rozwoju pracowników, pozyskiwania dotacji oraz zarządzania zasobami.

SENSE powstało z myślą o doskonaleniu organizacji i wzbogacaniu naszego wspólnego życia, ponieważ dla nas biznes to coś więcej niż działalność gospodarcza – dla nas ma on wymiar osobisty.

Podstawą naszych decyzji i oferowanych rozwiązań są ludzie.Jesteśmy skoncentrowani na relacjach jakie nas łączą. Nie ma w nich miejsca na podziały – każdy cel jest naszą wspólną aspiracją, do której dążymy. Działamy nie tylko po to, aby być Twoim przewodnikiem i oparciem, ale przede wszystkim równorzędnym partnerem. Wierzymy, że tylko synergia naszych talentów i doświadczeń oraz Twoich celów i dążeń jest kluczem do wspólnego sukcesu.

ul

Nasza organizacja ma duszę i unikalną osobowość – wyrażamy ją trzema określeniami:

Przede wszystkim jesteśmy BOHATERAMI, którzy stale są w niekończącej się podróży. W jej trakcie przyjmujemy nowe wyzwania i śmiało stawiamy im czoła, bo są one dla nas źródłem energii i inspiracji. Wykazujemy odwagę w trudnych czasach i nie poddajemy się, dopóki istnieje choćby cień szansy na powodzenie. Osiągamy cele i to stanowi dla nas największą nagrodę.

Jesteśmy także ODKRYWCAMI. Nie spoczywamy na laurach, a nasza potrzeba przygody jest ogromna. Jesteśmy ciekawi świata – każdego dnia poszukujemy nowych, innowacyjnych rozwiązań, które uczynią nasz wspólny świat lepszym. Ekscytuje nas wizja bezkresu możliwości rozwoju i marzymy o zdobywaniu kolejnych szczytów.

W końcu mamy w sobie coś z inteligentnego KOMIKA. Jak on potrafimy obiektywnie spojrzeć na rzeczywistość. Wierzymy, że optymizm i uśmiech sprzyjają kreatywności. Pomagamy ludziom wokół nas lepiej radzić sobie ze stresem. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zabawa jest nie tylko niezbędnym elementem naszego życia, ale także skutecznym narzędziem do nauki i rozwoju.

SENSE consulting


ul. św. Michała 43, 61-119 Poznań
tel. / fax: 61 843 26 11
biuro@senseconsulting.pl
NIP 778-14-56-826
REGON 300885673
KRS Nr 0000309859
Wysokość kapitału zakładowego: 66.000 zł

Biuro w Krakowie
ul. Cystersów 20A/19, 31-553 Kraków

Biuro w Katowicach
ul. Mickiewicza 15, p. 503, 40-951 Katowice

Polityka prywatności

Klauzula informacyjnaPOROZMAWIAJMY!
tel. 61 843 26 11DOŁĄCZ DO NAS!


NEWSLETTER


Chcesz być na bieżąco, znać aktualne konkursy, a nie zaglądasz regularnie na naszą stronę? Zapisz się do newslettera SENSE – znajdziesz w nim zawsze porcję świeżych wiadomości!