„Ludzie wystarczająco szaleni, by sądzić, że mogą zmienić świat, są tymi, którzy go zmieniają”

Fragment reklamy Apple, Think different 1997 r.


W 2013r., po raz pierwszy od 13 lat dominacji, Coca Cola straciła tytuł lidera w rankingu najbardziej wartościowych marek (WPP i Millward Brown).

 

 Po długim i wyczerpującym wyścigu przypadł on – Apple – technologicznemu gigantowi, którego marka wyceniana jest obecnie na ponad 185 mld USD.

air1

Historia Apple jak wielu firm znajdujących się w światowej czołówce, ma swój garażowy początek. Z garażu na szczyt, od mikrofirmy do globalnego gracza, firmę doprowadziły odważna wizja, determinacja jej twórców i proste ale unikalne wartości, które zaoferowała użytkownikowi. Są one niemal banalne – twórcy produktów Apple wprowadzają wyłącznie takie, jakie chcieliby mieć – wszystko ma być proste – Apple podejmuje się wprowadzić na rynek produkt, tylko jeśli potrafi stworzyć coś lepszego niż konkurencja. Ta historia daje dużo do myślenia.

 Projekt AKADEMIA INNOWACJI I ROZWOJU powstał z myślą o tych, którzy wiedzą, że w świecie biznesu podejmowanie ryzyka, kreatywność i strategia stały się niezbędne.

To one dają przewagę. Wszystko inne stało się szeroko dostępnym towarem.


 

 

air3

Jeżeli zapytacie o szczegóły formalne:

punktor5   projekt zrealizowaliśmy od 1 stycznia 2013 r. do 31 grudnia 2014 r., co oznacza, że w czasie 24 miesięcy spędziliśmy na salach szkoleniowych 1440 godzin z uczestnikami, których było prawie 430

punktor5  dofinansowanie otrzymaliśmy z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, dzięki któremu małe i średnie przedsiębiorstwa mogły rozwijać swoje kompetencje bez ponoszenia opłat

punktor5  wartość projektu wyniosła ponad 1,3 mln PLN

 

air4

Projekt oferował wsparcie szkoleniowe w 4 obszarach:

 air5

MENEDŻERÓW ROZWOJU – przedsiębiorców oraz kadrę zarządzającą, strategów i wizjonerów – tych spośród Was, których zadaniem jest określanie kierunków rozwoju organizacji.

Oferujemy Wam szkolenia biznesowe z zakresu budowy planu marketingowego, uczymy Was o co zadbać by skutecznie zbudować markę oraz jak stworzyć i zarządzać firmą opartą na kulturze zaangażowania oraz kreatywności pracowników.

Zobacz cele szkoleń i więcej korzyści 

Sprawdź harmonogram szkoleń i zapisz się

  air5

MENEDŻERÓW SPRZEDAŻY – liderów i osoby kierujące procesami sprzedażowymi w organizacjach, nadzorujące pracę zespołów handlowych oraz wyniki sprzedażowe.

Dla Was stworzyliśmy autorski program szkoleń z zakresu planowania i organizowania procesu sprzedażowego, uwzględniający budowę strategii sprzedaży, trening umiejętności zarządzania pracownikami działów sprzedaży, a także warsztat dla liderów w zakresie rozwoju umiejętności osobistych.

Zobacz cele szkoleń i więcej korzyści 

Sprawdź harmonogram szkoleń i zapisz się

  air5

MARKETINGOWCÓW oraz PRACOWNIKÓW DZIAŁÓW WSPIERAJĄCYCH SPRZEDAŻ – osoby, których zadaniem jest poszukiwanie nowych rozwiązań, pomysłów na rozwój usług i produktów, a także prowadzenie skutecznej komunikacji z rynkiem.

Podczas interaktywnych szkoleń i gier poznacie istotę badań rynkowych i korzyści wynikające z ich stosowania. Nauczycie się przekładać dane na wyniki sprzedażowe oraz dowiecie jakie kanały komunikacji marketingowej wybierać by dotrzeć do Waszych Klientów.

Zobacz cele szkoleń i więcej korzyści 

Sprawdź harmonogram szkoleń i zapisz się

   air5

HANDLOWCÓW – sprzedawców, konsultantów, opiekunów Klienta – osoby stanowiące siły sprzedaży organizacji.

Oferujemy Wam kompendium wiedzy z zakresu skutecznej sprzedaży. Podczas szkoleń uczymy technik, symulujemy i ćwiczymy skuteczne negocjacje. Prezentujemy narzędzia budowania relacji stanowiącej podstawę długofalowego procesu obsługi Klienta.

Zobacz cele szkoleń i więcej korzyści 

Sprawdź harmonogram szkoleń i zapisz się


unijneair

SENSE consulting


ul. św. Michała 43, 61-119 Poznań
tel. / fax: 61 843 26 11
biuro@senseconsulting.pl
NIP 778-14-56-826
REGON 300885673
KRS Nr 0000309859
Wysokość kapitału zakładowego: 66.000 zł

Biuro w Krakowie
ul. Cystersów 20A/19, 31-553 Kraków

Biuro w Katowicach
ul. Mickiewicza 15, p. 503, 40-951 Katowice

Polityka prywatności

Klauzula informacyjnaPOROZMAWIAJMY!
tel. 61 843 26 11DOŁĄCZ DO NAS!


NEWSLETTER


Chcesz być na bieżąco, znać aktualne konkursy, a nie zaglądasz regularnie na naszą stronę? Zapisz się do newslettera SENSE – znajdziesz w nim zawsze porcję świeżych wiadomości!