Zapraszamy do udziału w projektach, które mogą dać Ci kwalifikacje zawodowe, płatny staż i pracę.

Pozyskaliśmy 9,5 milionów złotych na realizację zadań związanych ze wspieraniem Waszych karier zawodowych. Blisko 500 osobom możemy zaoferować różne ścieżki zdobywania kompetencji zawodowych (potwierdzonych certyfikatami), doskonalenia umiejętności, nabywania doświadczenia zawodowego i wchodzenia na rynek pracy ze wsparciem profesjonalistów. Wierzymy, że udział w spotkaniach, stażach i szkoleniach w ramach projektów zwiększy szanse na znalezienie wymarzonej pracy.

Sprawdź, co możemy zrobić dla Ciebie!

element-3

Jeśli jesteś kandydatem:

 Z nami możesz wziąć udział w czterech rodzajach wsparcia w kształtowaniu swojej kariery zawodowej.

1. Doradztwo zawodowe

IKONKA-A Doradcy i psychologowie pracy pomogą Ci zdecydować co chciałbyś w życiu robić. Przez wywiady i testy zbadają Twoje predyspozycje i wspólnie ułożycie taki plan, by jak najlepiej je wykorzystać.

2. Pośrednictwo pracy

IKONKA-A Pośrednicy zawodowi pomogą Ci znaleźć miejsce pracy, które spełni Twoje oczekiwania. Będą dla Ciebie wsparciem przez cały czas – od pisania CV, przez wyszukiwanie rekrutacji, po przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej.

3. Kwalifikacje zawodowe

IKONKA-A Trenerzy i praktycy zorganizują dla Ciebie kursy zawodowe, dzięki którym zdobędziesz kompetencje zawodowe oraz szkolenia podnoszące kompetencje. Dzięki nadanym kompetencjom i certyfikatom przygotujesz się do podjęcia pracy lub stażu.

4. Płatny staż zawodowy

IKONKA-A Specjaliści zorganizują dla Ciebie 3-miesięczny płatny staż w wybranej branży. To dobra okazja do zdobycia tak cenionego na rynku pracy doświadczenia.


Nie przegap okazji. Weź przyszłość w swoje ręce już teraz!

Jeśli jesteś pracodawcą:

6

Możesz dołączyć do grona pracodawców wspierających nasze projekty i zatrudnić u siebie przeszkolonych pracowników lub przyjąć opłaconego stażystę. Jeśli masz na oku kandydata, którego chcesz zatrudnić, przeszkolić lub przyjąć na staż, możesz nam go wskazać a my przygotujemy go do pracy w Twojej firmie. Przeprowadzimy rekrutację i poszukamy dla Ciebie kandydatów zgodnych z określonymi oczekiwaniami.


Połączmy siły:  My inwestujemy pieniądze i profesjonalizm – Ty zyskujesz wartościowego pracownika i dzielisz się z nim swoim doświadczeniem.

Zapoznaj się z mapą lokalizacji naszych projektów.

Sprawdź co robimy w Twoim regionie - wybierz miasto i zobacz jak wziąć udział w projekcie.

SENSE consulting


ul. św. Michała 43, 61-119 Poznań
tel. / fax: 61 843 26 11
biuro@senseconsulting.pl
NIP 778-14-56-826
REGON 300885673
KRS Nr 0000309859
Wysokość kapitału zakładowego: 66.000 zł

Biuro w Krakowie
ul. Cystersów 20A/19, 31-553 Kraków

Biuro w Katowicach
ul. Mickiewicza 15, p. 503, 40-951 Katowice

Polityka prywatności

Klauzula informacyjnaPOROZMAWIAJMY!
tel. 61 843 26 11DOŁĄCZ DO NAS!


NEWSLETTER


Chcesz być na bieżąco, znać aktualne konkursy, a nie zaglądasz regularnie na naszą stronę? Zapisz się do newslettera SENSE – znajdziesz w nim zawsze porcję świeżych wiadomości!