sensenaszejpracy

SENS(E) NASZEJ PRACY

strzalki

Zima w 2008 roku była łagodna, ale sam rok obfitował w gorące wydarzenia. Cena baryłki ropy na nowojorskiej giełdzie po raz pierwszy w historii przekroczyła 100 dolarów, prezydentem USA został Barack Obama, a w George’a Bush’a iracki dziennikarz cisnął butem. Hiszpanie pokonali 1:0 Niemców w finale Mistrzostw Europy w piłce nożnej. W Polsce natomiast  zniesiono obowiązkowy pobór do wojska.

o

 

Także w Polsce, a dokładniej w Poznaniu, powstała nasza firma – SENSE consulting. Nie było to tak, że ktoś wstał rano i powiedział „zakładam firmę”. Ta decyzja dojrzewała, powstawała z pracy, doświadczenia, potrzeb i marzeń o oddaniu w ręce Organizacji chcących wzrastać, wzmacniać się i rozwijać, partnera, który da im unikalne, dopasowane i innowacyjne wsparcie szkoleniowo-doradcze, które skoncentruje się na najważniejszej wartości w organizacji  ludziach.

 

Ludzie, czyli pracownicy, przedsiębiorcy, menedżerowie znaleźli się w centrum naszych zainteresowań – oni i ich fascynujące pasje oraz dążenie do samorealizacji, rozwoju.

Przez kolejne lata na świecie działo się wiele innych ciekawych rzeczy, ale i u nas, w SENSE, był to czas sukcesów.

Budowaliśmy firmę konsekwentnie i z myślą o najlepszej odpowiedzi na potrzeby drugiego człowieka – Klienta. Dzięki naszej pracy do przedsiębiorstw trafiło ponad 97 milionów złotych dotacji ujnijnych mających wspierać kapitał ludzki. Na salach szkoleniowych w Poznaniu oraz innych miastach Polski, a także podczas spotkań doradczych i coachingowych poznaliśmy ponad 4600 osób z ponad 500 firm, które nam zaufały, skorzystały z naszej pomocy i z zadowoleniem powiedziały – dziękuję. Wiele rzeczy, które wydarzyły się w tym czasie pozwala nam czuć dumę, z tego kim jesteśmy. Najbardziej dumni możemy być z tego, że mamy dziś nie deklaracje, ale dowody na poparcie tego, czym się chwalimy.

 

strz2

 

 

Jesteśmy dumni, że SKUTECZNIE pomogliśmy tym 4600 osób rozwinąć kompetencje menedżerskie, sprzedażowe, marketingowe lub osobiste i stać się źródłem zmian i rozwoju dla zespołów i firm, w których pracują. Zorganizowaliśmy niemal 400 grup szkoleń otwartych - biznesowych oraz dla instytucji otoczenia biznesu. Nasi Klienci wykorzystują dzisiaj swoje umiejętności do rozwoju Organizacji, w których pracują - wiemy to, bo nam o tym mówią.

 

Jesteśmy dumni, bo z naszymi Klientami budujemy bliskie relacje, a współpracę opieramy na ZAUFANIU I LOJALNOŚCI. Z każdym rokiem mamy okazję pracować z setkami dużych i małych przedsiębiorstw, a wiele z nich wraca i sięga po nasze kolejne usługi. Dzięki naszym Klientom, szczególnie tym, z którymi łączą nas lata współpracy, zyskujemy wiedzę i nowe umiejętności – rozwijamy się razem z nimi. Z początku oferowaliśmy naszym Klientom wsparcie szkoleniowe. Dziś w katalogu naszych usług są szeroko pojęte programy rozwojowe, uwzględniające różnorodne narzędzia wsparcia, m.in.: badania, szkolenia, coaching, doradztwo, programy standaryzacyjne, gry szkoleniowe i integracje. Nasi Klienci określają wyzwania, my pomagamy im je realizować.

 

 

strz42

 strz6

Jesteśmy także dumni z tego, że kompleksowe rozwiązania i metody pracy zapewniają naszym Klientom poczucie KOMFORTU. Jesteśmy dla nich partnerem, który bierze odpowiedzialność za podejmowane działania i decyzje oraz pozwala koncentrować się na podstawowej działalności. Dbamy także o najwyższe standardy współpracy z naszymi Klientami potwierdzone członkostwem w Polskiej Izbie Firm Szkoleniowych oraz stosowaniem Standardu Usług Szkoleniowych. My, jako firma, pochodzimy z Poznania, ale nasz zespół: eksperci, trenerzy, konsultanci zamieszkuje całą Polskę. Dzięki temu docieramy do naszych Klientów, dbając o oszczędność ich czasu i pieniędzy.

strz7

Rok 2013 był dla nas czasem ogromnej satysfakcji – nasza praca została dostrzeżona.

Znaleźliśmy się na II miejscu w rankingu najlepszych polskich firm konsultingowych pod względem skuteczności pozyskiwania funduszy na rozwój kapitału ludzkiego. To wielkie wyróżnienie dodało nam sił i motywacji do dalszej pracy.

Dziś jesteśmy dojrzałą firmą i mamy pełne ręce pracy, ale w krótkich przerwach nadal patrzymy na świat i staramy się dostrzegać to, co się na nim dzieje. Z niego czerpiemy wiele inspiracji i doświadczeń.

SENSE consulting


ul. św. Michała 43, 61-119 Poznań
tel. / fax: 61 843 26 11
biuro@senseconsulting.pl
NIP 778-14-56-826
REGON 300885673
KRS Nr 0000309859
Wysokość kapitału zakładowego: 66.000 zł

Biuro w Krakowie
ul. Cystersów 20A/19, 31-553 Kraków

Biuro w Katowicach
ul. Mickiewicza 15, p. 503, 40-951 Katowice

Polityka prywatności

Klauzula informacyjnaPOROZMAWIAJMY!
tel. 61 843 26 11DOŁĄCZ DO NAS!


NEWSLETTER


Chcesz być na bieżąco, znać aktualne konkursy, a nie zaglądasz regularnie na naszą stronę? Zapisz się do newslettera SENSE – znajdziesz w nim zawsze porcję świeżych wiadomości!